شرکت پیوند آزاد شبکه

شرکت پیوند آزاد شبکه، در سال 1385 با هدف ارایه خدمات و راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات تأسیس گردید. این شرکت در حال حاضر از اعضای فعال نظام صنفی رایانه‌ای با رتبه 4 در بخش شبکه داده‌های رایانه‌ای و مخابراتی و رتبه 2 در بخش خدمات پشتیبانی و همچنین گواهی فعالیت درزمینه مشاوره و امنیت از شورای عالی انفورماتیک کشور می‌باشد. مهم‌ترین هدف مجموعه جلب رضایت مشتریان از طریق مشاوره بر اساس نیاز‌ها، ارائه بهترین خدمات از نظر کیفیت و قیمت در کوتاه‌ترین زمان، پشتیبانی و ارایه گزارش‌های دقیق می‌باشد.
خدمات شرکت پیوند آزاد شبکه بر سه اصل بهره‌وری، هم‌افزایی و رعایت استانداردهای جهانی استوار گردیده است. این مجموعه با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص، به پشتوانه تجربیات کسب شده طی اجرای پروژه‌های متعدد، قادر به ارایه خدمات متنوعی به مشتریان خود می‌باشد.
با توجه به طیف وسیع و تنوع نامحدود نیاز مشتریان که عمدتاً شامل وزارتخانه‌ها، شرکت‌های مخابراتی، شرکت‌های نفتی،شهرداری‌ها ارگان‌های نظامی، شرکت‌های تولید خودرو، سرویس دهنده‌های اینترنتی، ارائه دهندگان سرویس‌های ماهواره‌ای، دانشگاه‌ها می‌باشند به خدمات مذكور، شرکت اقدام به جذب نخبگان و مجربین در حوزهای مختلف نمود و پس از چندی گسترش روزافزون تعداد شرکت، باعث افزایش تجربه نزد کارشناسان و مدیران شرکت گردید و امروز پس از گذشت قریب به 10 سال از فعالیت شرکت این گروه در زمره‌ی شرکت‌های گسترده، شناخته شده و قابل اتکای کشور درآمده و به ارائه سرویس به مشتریان خود مشغول می‌باشد.
آرمان‌های شرکت پیوند آزاد شبکه شامل افزایش خشنودی مشتریان، کیفیت محصولات و خدمات، خلاقیت و نوآوری، رقابت سالم و اصولی با رقیبان و قیمت مناسب می‌باشد که این همه در سایه برقراری ارتباط مستمربا منابع معتبر خارجی و سرلوحه قراردادن اخلاق گرایی میسر می‌شود.
گستره خدمات این شرکت چنان است که در مدت کوتاهی، مشتریان قابل توجهی در زمینه های فوق جذب آن شده‌اند و طیف وسیعی از مشتریان را شامل:سازمان‌های دولتی، شركت‌های خصوصی و همكاران را تحت پوشش قرار داده است. خدمات شركت پیوند آزاد شبكه در سه زمینه اصلی مشاوره، طراحی و اجرا خلاصه می‌گردد که بر سه اصل افزایش بهره‌وری، بهینه‌سازی هزینه‌ها و رعایت اصول کیفی، استوار گردیده است. این خدمات شامل:
1) مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی شبکه‌های ‌ LAN / MAN / WAN
2) راه‌اندازی، تجهیز، نوسازی، بهینه‌سازی و پشتیبانی مراکز داده
3) امنیت در محیط‌های تبادل اطلاعات
4) ارایه خدمات Cloud و Virtualization
5) بهینه‌سازی و Migration شبکه‌های LAN / MAN / WAN
6) طراحی، توسعه، اجرا و پشتیبانی زیرساخت شبکه
7) پایش و کنترل عملکرد مستمر سرویس‌های شبکه (Monitoring)
8) اخذ IPv4 و IPv6 و راه‌اندازی BGP
9) انتقال صوت (VoIP) و تصویر بر روی شبکه‌های داده و نیز نصب دوربین‌های نظارتی
10) طراحی و پیاده‌سازی بسترهای بی‌سیم و نصب دکل‌

چرا پيوند آزاد شبكه؟

مهمترین فعالیت و خدمات پیوند آزاد شبكه، ارائه راهکارهای متنوع برای دسترسی راحت و مطمئن به شبکه محلی، گسترده و اینترنت می‌باشد. در واقع اصلی‌ترین هدف پیوند آزاد ایجاد محیط امن اطلاعاتی است که با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای فن آوری مرتبط با امنیت اطلاعات و با استفاده از کارشناسان مجرب، سعی در ارائه آن محیط به کاربران IT است. شركت پیوند آزاد شبكه با هدف جلب رضایت مشتری و ارایه راهكارهای بهینه بهترین خدمات و پشتیبانی را در پروژه‌های مختلف ارایه می‌دهد. • در اختیار داشتن نیروهای متعهد و متخصص در زمینه شبكه
• ارایه طرح‌ها با جدیدترین تكنولوژی‌های روز با هزینه مناسب و صرف زمان کمتر
• ارائه مشاوره در زمینه انتخاب مناسب تجهیزات
• پشتیبانی و ارایه خدمات پس از فروش
• اجرای جامع پروژه‌های شبكه با پیاده‌سازی تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

تعهدات‌ما

• ارایه خدمات متمایز
• ارایه تكنولوژی‌های به روز دنیا
• مشاوره بر اساس نیاز‌های سازمان‌ها
• در نظر گرفتن كاهش هزینه و زمان در اجرای پروژه‌ها
• پشتیبانی دقیق و ارایه گزارش و راهكارها